Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sprawiedliwość napisał:
JAK SIĘ JEST WARIATEM A NIE NORMALNYM UŻYTKOWNIKIEM DROGI TO WCZEŚNIEJ CZY PÓŻNIEJ FRANIO DOŁEK WYKOPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ciekawe jak ty byś sobie poradził na drodze kretynie . nie umiesz współczuć ludziom którzy teraz przeżywają ból i współczucie po rodzinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy wiecie na temat Mirka ! co chwile kazdy pier***** coś innego Ludzie nie wiecie więc nie piszcie glupot jak nie wiecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edzia napisał:
Co wy wiecie na temat Mirka ! co chwile kazdy pier***** coś innego Ludzie nie wiecie więc nie piszcie glupot jak nie wiecie!
DOKŁADNIE!!! Piszcie tylko potwierdzone informacje, a nie jakieś ploty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dokładnie,dokładnie ! nie pisze sie takich głupot skoro sie nie wiem...czy ludzie są aż tak żałośni ? MASAKRA tyle wam powiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekazuje potwierdzone informacje, dla zainteresowanych Łukaszowi nic poważnego nie jest-jego stan jest stabilny, kilka złamań i ogólnych urazów. Mirka stan się pogorszył, w przeciągu najbliższych 48h będzie wszystko jasne, grozi mu wylew wewnętrzny-oby do niego nie doszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wiem ze mirek jest w spiączce ;( i jego stan jest cięzki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wszystko tu napisane przeczytałem uważnie i przestańcie go bronic by jechał wolno tak by wyhamował ale zapier***ał jak głupi i się nie udało;(( a znałem go bardzo ale to bardzo dobrze i wiem jak jeździł;(((a z tym biciem tez byl cwaniaczkiem ale nie zawsze wybierał sobie takich komu dał rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
niestety w OSP nie ma specjalistycznego sprzętu, nie mają funduszy na ich zakup. Specjalistyczne sprzęty oraz przeszkolony personel posiadają jedynie jednostki straży-nie mylić z OSP
TO NIE PRAWDA !JEST SPRZĘT SĄ PIENIĄDZE Z KRAJOWEGO SYSTEMU RATOWNICTWA GAŚNICZEGO NIE PISZĘ CELOWO ILE PONIEWAŻ WIELU Z WAS SKOMENTUJE TO ŻE PIENIĄDZE SIE PRZEPIJA A TO NIE PRAWDA BO SĄ SKRUPULATNIE ROZLICZANE BRAK JEST POTENCJAŁU LUDZKIEGO CZYLI TAK TAK WŁAŚNIE WAS JEŚLI ŻADACIE PROFESJONALIZMU TWÓRZCIE GO SAMI ZAPRASZAM (CAŁKIEM POWAŻNIE)I ŻYCZĘ ŻEBYŚCIE ROBILI TO LEPIEJ WTEDY LUDZIE Z BOKU (TAK JAK TERAZ WY NAPEWNO WAS OCENIĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE przestancie juz politykowac i wypisywac jakies glupoty na Piotrka, on juz odszedł Mirek jest podobno bliski spodkania sie z nim POMÓDLCIE SIE ZA NICH za to zeby juz nic gorszego sie nie stalo, dlaczego tak ciężko to zrozumiec, wspołczucie dla rodziny KOLEGA-PRZYJACIEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM PROSBE JESLI BEDZIECIE COS WIEDZIEC O MIRKU NAPISCIE ale same fakty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edzia napisał:
OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere współczucie dla rodziny. Nie znałam chłopaków osobiście ale mój brat chodził z Mirkiem do klasy, to nie byłi źli chlopcy. Nie piszcie głupot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też czekam z niecierpliwością na informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='..............' date='12.08.2009, 16:01:44' Pijani strażacy powinny jak najszybciej ponieśc konsekwencje bardzo ostrą bo jeśli teraz im się odpuści będzie jeszcze gorzej.a ludzie z otoczenia stracą zaufanie do reszty strazaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie im spokój to naprawde tragedia dla rodziny i znajomych ,Człowiekowi słyszącemu taką tragedie serce się kraje i łzy płyną.Znałam ich i naprawde współczuje rodzinie i wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolny napisał:
Na pewno jechał nie więcej niż 90 km/godz. (bo tyle można) i na każdym zakazie zwalniał... Dobrze, że nie zabił przy okazji innych ludzi. A czesto się tak zdarza, że taki przeżywa a zabija niczemu nie winnych innych uczestików ruchu drogowego. A tak o jedno zagożenie na drodze mniej. Może to bolesne, ale za głupotę trzeba płącić czasm wysoką cenę.
przestań pisać takie głupoty!!!Nigdy nikomu żle nieżyczyłam ale tobie życzę byś pezeżył taką tragedię...wtedy pogadamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam chłopaków bardzo dobrze bo znam Ich od dziecka chodziliśmy razem do szkoły jeździliśmy na dyskoteki i jeździłem z Piotrkiem i Mirkiem i wiem jak jeździli i to nie jest napewno jego wina. A Ci co tak piszą są poje***ymi zarozumialcami. Teraz po tej tragedi potrafią jeszcze dobrze d*** obsmarować!!! Zastanówcie się chamy je***e co piszecie. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam chłopaków bardzo dobrze bo znam Ich od dziecka chodziliśmy razem do szkoły jeździliśmy na dyskoteki i jeździłem z Piotrkiem i Mirkiem i wiem jak jeździli i to nie jest napewno jego wina. A Ci co tak piszą są poje***ymi zarozumialcami. Teraz po tej tragedi potrafią jeszcze dobrze d*** obsmarować!!! Zastanówcie się chamy je***e co piszecie. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczucia dla rodziny a przede wszyskim żony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...